25/08/2022

Coral Traveli esimene müügiesindus on avatud!


Meil on hea meel teatada, et Coral Travel Estonia avas Tallinnas oma esimese müügiesinduse!
Uue kesklinnas asuva müügiesinduse peamine eesmärk on tulla kliendile lähemale ja tõsta klienditeeninduse taset. Müügiesinduses on võimalik tutvuda Coral Traveli poolt pakutavate sihtkohtadega, konsulteerida parimate turismispetsialistidega, saada teavet meie lendude kohta, teha broneeringuid ja osta tšarterlennupileteid.

Müügikontori aadress:
Tornimäe 5, 10145 Tallinn, Estonia
1.korrus; Tornimäe ärikeskus


Proszę czekać...
1 фотография

12/05/2021

Lennupiletid Türgi kuurortidesse ja äriklass.Lennupiletid Türgi kuurortidesse ja äriklass. Coral Travel Estonia on esimene reisikorraldaja Eestis, kes pakub oma klientidele veelgi mugavamat puhkust - Turkish Airlines lennud äriklassis. Tšarterlennud Tallinna lennujaamast hakkavad toimuma alates 15. juunist kaks korda nädalas. Pakume teile lennu ajal tasuta toitlustust, suure jalaruumiga mugavaid istmeid, tavapärasest suuremat pagasivõimalust (30 kg + 8 kg) ja kõige pikemat puhkuse kestust (varajane saabumine ja hiline väljumine).

06/05/2021

COVID19 GarantiiCOVID19 Garantii – tasuta COVID19 kaitse Teenust saavad kasutada need reisijad, kellel on positiivne COVID19 PCR testi tulemus. COVID19 Garantii tingimused: Teenust kohaldatakse pakettreisidele, mis toimuvad tellimuslendudega (tšarterlennud) Teenust ei kohaldata 2021 a. regulaarlendudega pakettreisidele ning eraldi ostetud lennupiletitele või majutusele. Teenust on võimalik kasutada juhul, kui reisija sai COVID19 PCR-testi positiivse tulemuse enne reisi algust. • Teenus on saadaval ainult tingimusel, kui reisija teatab reisikorraldajale enda COVID19 positiivsest PCR testi tulemusest vähemalt 48 tundi enne reisi väljumist ning esitab dokumendi, mis kinnitab reisijal positiivset tulemust või esitab arstitõendi, mis ei luba COVID19 haigestumise tõttu reisida ostetud reisikuupäevadel; • Garantii kasutamiseks ei aktsepteerita kiirtestide ja antigeeni testide tulemusi; • Üks kord on võimalik muuta broneeringus reisi kuupäeva või ühe reisija nime (reisi kestvus, hotell, toatüüp ja teiste reisijate nimed peavad olema samad) • Reisikuupäeva muutmise korral arvestatakse paketi hind ümber muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga. Reisilepingule hakkavad kehtima uued tingimused. • Reisikuupäevade muutmine on võimalik ainult siis, kui soovitud kuupäevadeks on olemas vabad kohad lennukis / hotellis. • Kui reisi kuupäevad muudetakse vastavalt COVID19 Garantii tingimustele, on kuupäevade muutmine tasuta. • Kui reisija ei saa reisi kuupäevasid muuta, võib reisikorraldaja eelneval nõusolekul reisijale väljastada reisiteenuse eest tasutud summa eest vautšeri, mida reisija saab kasutada järgmise reisi eest tasumiseks. Kui reisi maksumus on suurem kui vautšeri summa, peab reisija tasuma hinnavahe. Kui vautšeri summa on suurem kui uue reisi maksumus, siis reisikorraldaja hinnavahe ei tagasta. Millal koroonatesti tulemus reisikorraldajale esitada? Kui reisija esitab reisikorraldajale dokumendi, mis kinnitab reisijal COVID-19 positiivse PCR testi tulemust hiljemalt 48 tundi enne reisi, võib ta reisi edasi lükata ja muuta kuupäeva samal hooajal toimuvale reisile.

05/05/2021

Rahvusvaheline reisikorraldaja Coral Travel on avanud Eestis esinduse ja kutsub sel suvel turiste Türgi päikeselisele Vahemere rannikule.Rahvusvaheline reisikorraldaja Coral Travel on avanud Eestis esinduse ja kutsub sel suvel turiste Türgi päikeselisele Vahemere rannikule. Rahvusvaheline reisikorraldaja Coral Travel on avanud Eestis esinduse ja kutsub sel suvel turiste Türgi päikeselisele Vahemere rannikule. Sel aastal pakub Coral Travel Estonia turismireise Türgi kuurortlinnadesse: Alanya, Antalya, Belek, Kemer, Side. Juunis lendavad esimesed puhkajad tellimuslendudega Tallinnast Vahemere kuurortitesse. Lende korraldab üks suurimaid ja usaldusväärsemaid lennufirmasid - Turkish Airlines. Lennud hakkavad toimuma Tallinnast neli korda nädalas. Meie kogenud spetsialistid - giidid ja hotelli töötajad on pärast karantiinitingimuste leevenemist valmis külalisi vastu võtma. Coral Traveli üheks eeliseks on meie esindused sihtriigis ja tugev meeskond, kes tunneb väga hästi sihtriiki ja turismisektorit. Coral Travel on üks turismivaldkonna liidreid, mis on tegutsenud 30 aastat seitsmes riigis üle maailma. Samuti on meie kontorid avatud Balti naaberriikides - Lätis ja Leedus. Oleme üks suurimaid reisikorraldajaid Poolas, meil on oma kontor ka Saksamaal. Coral Travel on osa OTI Holdingu kontsernist ja ühendab üle 7000 spetsialisti kogu maailmas. OTI Holding grupile kuulub hotellikett OTIUM Türgis, Egiptuses ja Tuneesias. Lisaks on ettevõttel Türgis viietärnihotellid Seven Seas ja Xanadu, samuti kuulub samasse gruppi Royal Flight koos oma lennukipargiga, kus on 26 Boeingu lennukit, mis viivad reisijaid maailma kõige populaarsematesse sihtkohtadesse.

01/05/2021

Rahvusvaheline reisikorraldaja Coral Travel Estonia nüüd Eestis!Rahvusvaheline reisikorraldaja Coral Travel Estonia nüüd Eestis! Rahvusvaheline reisikorraldaja Coral Travel avas oma kontori Eestis aastal 2021 ja juba teist aastat kutsub Eesti puhkajaid reisima päikeselisele Vahemere rannikule Türgis. Sel aastal pakub Coral Travel Estonia puhkusereise Türgi kuurortlinnadesse: Alanya, Antalya, Belek, Bodrum, Kemer, Side. Reisijaid lennutab neli korda nädalas Türki Turkish Airlines, üks suurimaid ja usaldusväärsemaid lennuettevõtjaid. Coral Travel kuulub turismiliidrite hulka, mis on 30 aastat tegutsenud ja tegutseb seitsmes riigis. “Naaberriigis Poolas oleme üks suurimaid reisikorraldajaid. Meil on ka oma esindus Saksamaal," ütleb Kesen. Coral Travel kuulub OTI Holdingu gruppi, mis alustas oma ajalugu 30 aastat tagasi ja ühendab enam kui 7000 spetsialisti üle maailma. OTI Holding opereerib OTIUM hotelliketti Türgis, Egiptuses ja Tuneesias, viietärnihotelli Seven Seas ja luksuslikku viietärnihotelli Xanadu Resort Türgis. OTI Holding kuulub Royal Flightile, kellel on 26 Boeingu lennukit. Coral Travel Estonia on esimene reisikorraldaja Eestis, kes pakub oma klientidele veelgi mugavamat puhkust - Turkish Airlines lennud äriklassis. Tšarterlennud Tallinna lennujaamast hakkavad toimuma 15. juunist kaks korda nädalas. Lennu ajal pakutakse toitlustust, suure jalaruumiga mugavaid istmeid, suuremat kaasavõetavat pagasit (30 kg + 8 kg) ja pikimat puhkuse kestust (varajane saabumine ja hiline väljumine).