"Coral Travel Estonia" personalipoliitika

Usume, et ettevõtte suurim vara on kompetentne meeskond. Pidevatele muutustele avatud kvalifitseeritud töötajatega, kes soovivad töötada muutuvas rahvusvahelises keskkonnas ja end täiendada, suudame saavutada klientidele veelgi kõrgema teenindustaseme, luues samal ajal suurepärase töökeskkonna, mille üle oleme uhked. 

Meie eesmärgid
olla ihaldusväärne ja atraktiivne tööandja
Hoida dünaamilist töökeskkonda koos kasvava meeskonnaga
jääda truuks ettevõtte väärtustele ja kutse-eetikale
toetada ühtset meeskonda, mis töötab kooskõlas meie organisatsioonikultuuri ja arengustrateegiaga

Ootame meie rahvusvahelisse meeskonda pidevalt oma ala professionaale, kes on avatud uutele võimalustele. Kui te ei näe hetkel lehel konkreetseid vabu töökohti kuulutatuna, palun saatke oma CV kohe aadressile hr@coraltravel.lt. Oleks tore, kui lisaksite lühikese märkuse selle kohta, milline turismivaldkond teid huvitab.

Ettevõte kasvab ja areneb pidevalt, seega võtame võimaluse korral kindlasti ühendust. Anname teile teada, et teie CV saatmist käsitletakse teie nõusolekuna CV-s märgitud isikuandmete töötlemiseks. Teeme seda ainult värbamise eesmärgil ja rangelt konfidentsiaalselt.

Valime kandidaate vastavalt võrdsete võimaluste poliitikale, arvestades varasemat kogemust, kvalifikatsiooni ja motivatsiooni. Austame kandidaatide aega, seega anname tagasisidet kõigile vestlustel osalevatele kandidaatidele.

Iga uus töötaja saab töökohal koolitust ja kaaslaste tuge. Sise- ja väliskoolitusi korraldatakse ettevõtte tulemuslikkuse ja strateegia perioodilise hindamise tulemusi arvestades.