Sinu eriline puhkus!

Maxx Royal See hotellikett pakub eksklusiivseid teenuseid, sealhulgas transfeeri helikopteriga hotellist lennujaama. Sammuti hotellikett on tunnustatud suurepärase külaliste teeninduse eest, saades Booking.comi "Traveller Review Award" 2023. aastal.

Maxx Royal Belek Golf Resort tagab luksuslikku puhkuseelamust pakkudes külalistele 7 basseini, 8 a la carte restorani, 18-rajalise maailmatasemel golfiväljakut ja spaa.

Maxx Royal Kemer Resort on tuntud oma kvaliteetse teeninduse, laiade meelelahutusvõimaluste ja erakordsete teenustega. Mõlemad hotellid pakuvad laiavalikulist meelelahutust, sealhulgas kontserte, DJ-peod ja Vegas'i stiilis õhtud.


Voyage hotellid
Vahemere ja Egeuse mere maalilisel kaldal asuvad "Voyage" ketti hotellid pakuvad luksust, laia valikut meelelahutusvõimalusi ja erakordset toitlustust. Kaasaegsed, suurepärase vaatega toad, pereüritused ja spaahoolitsused tagavad igale külalisele unustamatu puhkuse. Avasta Voyage Belek ja Voyage Sorgun - hotellid, mis ei ole ainult moodsad ja ülipuhtad, vaid ka täis lõbu ja lõõgastust. Olenemata sellest, kas soovid aktiivset puhkust või lihtsalt lõõgastuda mere ääres, Voyage'i hotellid rahuldavad erinevaid vajadusi ja soove.


Astu sisse unustamatute puhkuste maailma - broneeri oma tuba kohe ja alusta seiklust, mis ületab sinu ootusi!

Broneeri eriline puhkusereis