Coral Travel lisateenused

Tingimused

Reisija nime muutmine:
1. Broneeringus saab vahetada ühe reisija nime üks kord vastavalt kehtivale hinnakirjale.

2. Täiendavad nimemuudatused on võimalikud täiendava lisatasu eest ja vastavalt kehtivale hinnakirjale tingimusel, et majutusasutus kinnitab reisijate muudatuse ilma broneeringut tühistamata. Igal juhul peab üks esialgsetest reisijatest jääma broneeringus samaks.

3. Reisijate nimesid ei saa muuta vähem kui 48 tundi enne reisi algust.

4. Kui seoses reisija vahetamisega muutub toatüüp, majutus või muu lepingutingimus ja pakettreisi hind on muudatuse tegemise hetkel kallim, kohustub reisija hinnavahe hüvitama. Kui pakettreisi hind on muudatuse tegemise hetkel soodsam, siis reisikorraldaja reisijale hinnavahe ei hüvita, reisi hinda ei alanda ja kehtima jääb broneeringu tegemise hetkel kehtinud hind.

5. Reisija nime ei saa muuta liinilendudega reisipakettides, grupibroneeringutes, eritingimustega broneeringutes ja ainult majutuse või lennupileti ostmisel.

6. Kui reisija ostetud lisateenust ei kasuta, siis lisateenuse maksumust ei tagastata ega tasaarveldata muude lepingujärgsete maksetega.

7. Kui olete broneerinud reisi veebilehel www.coraltravel.ee või Coral Travel Estonia müügikontoris, võtke palun ühendust aadressil info@coraltravel.ee.

Lisateenus „Paindlik broneering“

1. „Paindliku broneeringu“ lisateenus võimaldab muuta ühe reisija nime, reisi kuupäeva, reisi kestust, hotelli, toatüüpi, reisi sihtkohta samaks hooajaks või reisi hooaega samasse sihtkohta üks kord broneerimisperioodi jooksul, kuid mitte hiljem kui 21 päeva enne reisi algust.

2. Lisateenust saab broneeringule juurde osta ainult broneerimise hetkel. Pärast broneeringu kinnitamist ei saa lisateenust juurde osta ega broneeringusse lisada.

3. Hooaja muutmine on võimalik järgmise aasta samaks hooajaks (suvest suveks/talvest talveks) ja samasse sihtkohta ainult juhul, kui järgmise hooaja müük on avatud.

4. Lisateenust ei saa juurde osta liinilendudega reisipakettidele, grupibroneeringutele, eritingimustega broneeringutele ja ainult majutuse või lennupileti ostmisel.

5. Muudatuse tegemisel arvutatakse tellimuse hind ümber sel päeval broneerimissüsteemis kehtivate hindade alusel. Kui pakettreisi hind on muudatuse tegemise hetkel kallim, kohustub reisija hinnavahe hüvitama. Kui pakettreisi hind on muudatuse tegemise hetkel soodsam, siis reisikorraldaja reisijale hinnavahe ei hüvita, reisi hinda ei alanda ja kehtima jääb broneeringu tegemise hetkel kehtinud hind.

6. Lisateenust saab kasutada ainult juhul, kui teenusepakkuja kinnitab broneeringu kuupäeva/toa tüübi/hotelli muudatuse. Kui teenusepakkuja broneeringut ei kinnita, pakub reisikorraldaja võimalusel muid alternatiive, kuid lisateenuse eest tasutud summasid reisijale raha ei tagastata ega tasaarveldata muude lepingujärgsete maksetega.

7. Lisateenusega ei ole lubatud muuta broneeringus reisijate arvu. Lisateenusega saab muuta ainult ühe reisija nime ühe korra.

8. Muid muudatusi saab rakendada ainult kogu broneeringule ja kõikidele reisijatele samaaegselt.

9. Lisateenust ei saa osta rangema tühistamistingimustega hotellidele. Hotellide nimekirja leiab lingilt: SIIN

10. Kui reisija ostetud lisateenust ei kasuta, siis lisateenuse maksumust ei tagastata ega tasaarveldata muude lepingujärgsete maksetega.

11. Kui olete broneerinud reisi veebilehel www.coraltravel.ee või Coral Travel Estonia müügikontoris, võtke palun ühendust aadressil info@coraltravel.ee.

Lisateenus „Ootamatud muudatused“

1. Lisateenust saab juurde osta ainult tingimusel, et reisija ei ole eelnevalt kasutanud broneeringus lisateenust „Paindlik broneering“ ja juba teinud broneeringus muudatusi..

2. „Ootamatud muudatused“ lisateenus võimaldab muuta broneeringus üks kord reisi kuupäeva, reisi kestust, hotelli, toatüüpi, reisi sihtkohta samaks hooajaks või hooaega samasse sihtkohta mitte hiljem kui 14 päeva enne reisi algust.

3. Hooaja muutmine on võimalik järgmise aasta samaks hooajaks (suvest suveks/talvest talveks) ja samasse sihtkohta ainult juhul, kui järgmise hooaja müük on avatud.

4. Lisateenust ei ole võimalik lisada broneeringutele, mis on tehtud vähem kui 14 päeva enne reisi algust.

5. Lisateenus kehtib ainult tšarterlendudega pakettreisidele.

6. Lisateenust ei saa osta liinilendudega reisipakettidele, grupibroneeringutele ja ainult majutuse või lennupileti ostmisel.

7. Muudatuse tegemisel arvutatakse tellimuse hind ümber sel päeval broneerimissüsteemis kehtivate hindade alusel. Kui pakettreisi hind on muudatuse tegemise hetkel kallim, kohustub reisija hinnavahe hüvitama. Kui pakettreisi hind on muudatuse tegemise hetkel soodsam, siis reisikorraldaja reisijale hinnavahe ei hüvita, reisi hinda ei alanda ja kehtima jääb broneeringu tegemise hetkel kehtinud hind.

8. Lisateenust saab kasutada ainult juhul, kui teenusepakkuja kinnitab broneeringu kuupäeva/toa tüübi/hotelli/sihtkoha muudatuse. Kui teenusepakkuja broneeringut ei kinnita, pakub reisikorraldaja võimalusel muid alternatiive, kuid lisateenuse eest tasutud summasid reisijale ei tagastata ega tasaarveldata muude lepingujärgsete maksetega.

9. Lisateenusega ei ole lubatud muuta broneeringus reisijate arvu ega reisijate nimesid. Nime muutmiseks peab reisija vastavalt kehtivale hinnakirjale juurde ostma vastava lisateenuse.

10. Muudatusi saab rakendada ainult kogu broneeringule ja kõikidele reisijatele samaaegselt.

11. Lisateenust ei saa broneerida rangema tühistamistingimustega hotellidele. Hotellide nimekirja leiab lingilt: SIIN

12. Kui reisija ostetud lisateenust ei kasuta, siis lisateenuse maksumust ei tagastata ega tasaarveldata muude lepingujärgsete maksetega.

13. Kui olete broneerinud reisi veebilehel www.coraltravel.ee või Coral Travel Estonia müügikontoris, võtke palun ühendust aadressil info@coraltravel.ee.

Vaata kõiki pakkumisi