OLULINE TEAVE OHUTUMAKS REISIMISEKS

TÜRGI (tingimused seisuga 21.06.2022)

Alates 01.06.2022 ei kehti riiki sisenemisel enam reisipiirangud ning ei nõuta EL COVID digitõendi (vaktsineerimisläbipõdemis- või testimistõend) olemasolu.

NB! Sisenemistingimused võivad muutuda. Kehtivate Türki sisenemise reeglitega saate tutvuda Välisministeeriumi kodulehel https://reisitargalt.vm.ee/riigid/turgi/.

EGIPTUS (tingimused seisuga 21.06.2022)

Alates 17.06.2022 ei kehti enam Egiptusesse sisenemisel reisipiirangud ning ei nõuta digitõendi (vaktsineerimis- läbipõdemis- või testimistõend) olemasolu.

NB! Sisenemistingimused võivad muutuda. Kehtivate Egiptusesse sisenemise reeglitega saate tutvuda Välisministeeriumi kodulehel https://reisitargalt.vm.ee/riigid/egiptus/

REISIKINDLUSTUS

Hoolitse oma reisikindlustuse eest, ära riski. Toredamaks ja turvalisemaks reisikogemuseks soovitame vormistada meditsiinikulude -, reisitõrke-, ning pagasikindlustuse. Samuti soovitame teil tutvuda COVID-19 tervisekindlustusega. Meditsiinikulude kindlustuse puhul on oluline jälgida ka reisil ettevõetavate tegevuste katet nt. sukeldumine, mäesuusatamine jne. Täpsemat infot saate kindlustusfirmadest.. Soovitame teil hoolikalt läbi lugeda kindlustustingimused ja välistused ning valida endale sobiv kindlustus.