Kemer Coral Travel Estonia suvereisid
KEMER
Kaunite maastike maa

Puhkus Kemeris

Metsade taga, mägede taga, kaunis rohelises piirkonnas asub Türgi kuulsaim Türgi Riviera kuurort Kemer. See muinasjutuline linn asub Antalyast vaid 55 km edelas, otse majesteetlike Tauruse mägede jalamil. See on endine väike kaluriküla, mis on aja jooksul kujunenud moodsaks turismikeskuseks, mille rannikul on ulatuslik hotellibaas.See muudab selle suurepäraseks aktiivse puhkuse kohaks. Kemeri kõige vajalikuga varustatud sadam on purjetamishuviliste unistus.


Puhkus Kemeris

Kristallselge meri, mis hullutab kõiki veespordifänne, paljude kilomeetrite pikkused lopsakad männimetsad, tsitrusviljade ja mägede lähedus muudavad selle üheks Vahemere piirkonna populaarseimaks turismipiirkonnaks. Tahtali on Türgi selle osa kõrgeim mägi, mis täiendab kohalikku maastikku suurepäraselt. Tippu pääseb liftiga, mis mahutab kuni 80 inimest. Unustamatu kogemus on võimalus imetleda hingematvaid vaateid merele, mägedele ja Olympus Beydaglan Millia rahvuspargile otse mäe otsas asuvalt vaateplatvormilt. Kemerist kagus asuvad iidse Olümpose linna varemed, kust leiate Rooma vannide ja vallide varemed, samuti puudega ääristatud majade ja templite varemed. Selle koha eripära on nähtus, mille  kreekakeelne nimetus on Chimera ja türgikeelne Yan. See on leegitsev gaas, mis tuleb maa sügavusest. Homeros kirjutas "Iliases", et see on lõvi pea, kitse ja draakoni sabaga maa-aluse koletise hingus. Samuti tasub külastada selliste iidsete linnade varemeid kui Phaselis, kus on säilinud iidne akvedukt ja teater, Finike, Mira koos paljude iidsete hoonete jäänustega ja Kekova, mis uppus pärast maavärinat ja mida saab imetleda ainult paaditekilt, sest sukeldumine ja ujumine on seal keelatud.

Kemer 2021

Kemer on suurepärane puhkusepaik. Piirkonda ümbritseb loodus, kuid see on samal ajal ka õitsev turismikuurort. Hooajaks 2021 oleme selles piirkonnas kokku pannud laia valiku hotelle alates 3 * kuni 5 * deluxe, ultra," kõik hinna sees", täispansion ja poolpansion, et saaksite avastada kohalikke maitseid. Ja peredele pakume perekontseptsiooniga hotelle tegevustega, mis sobivad ideaalselt perepuhkuseks. 
Kemer - kaart
Static.weather
Kemer
Static.Current_weather
24/10/2021
clear sky

Static.sunrise : 07:13:25
Static.sunset : 18:10:36

Static.temperature
20oC
25/10/2021
Static.Monday
broken clouds

Static.temperature

Static.day
21oC

Static.night
15oC
26/10/2021
Static.Tuesday
overcast clouds

Static.temperature

Static.day
19oC

Static.night
14oC
27/10/2021
Static.Wednesday
broken clouds

Static.temperature

Static.day
19oC

Static.night
15oC
28/10/2021
Static.Thursday
broken clouds

Static.temperature

Static.day
21oC

Static.night
16oC
29/10/2021
Static.Friday
light rain

Static.temperature

Static.day
17oC

Static.night
15oC

Kasulik teave

  • Aeg: +1 tundi võrreldes Eesti ajaga                                                                                                                                
  • Viisa: pass peab kehtima vähemalt 6 kuud alates saabumise kuupäevast.                                                                             
  • Lennuaeg: umbes 4 tundi.                                                                                                                                                                         
  • Keel:  türgi, kuid inglise kee "kehtib" turismipiirkondades.                                                                                                
  • Valuuta: Kohalik valuuta - türgi liir. Tasub kaasa võtta dollareid või eurosid, kuna tavaliselt saab ka nendes valuutades maksta                                                        Religioon:     Türgi on ametlikult ilmalik riik, kuid 99% türklasi tunnistab islamit                                                                    
  • Pealinn: Аnkara, kuid suurim linn on Istanbul (elanikke 12 miljonit) 

Kemeri piirkonnad

Sõites läbi männimetsade ja männisalude Antalyast Kemerisse viivale teele, möödume Beldibi külast, mis on kuulus oma kaunite tsitrusviljade, roheliste metsade ja puhta, kuid kivise rannaga. Kiriş on imekaunis kuurort, kus on kaunid rannad, selge meri, maalilised lahed ja metsad. Õhtul saab rannas külastada ühte kohalikku restorani, kust avaneb imeline vaade Tauruse mägedele. Kemeri piirkonna rannad on enamasti kivised, kuid Türgi Riviera omad ühed puhtamad ja on ära märgitud sinise lipu sertifikaadiga, mis antakse Euroopa Liidu puhtaimatele randadele. Kõige võluvamaks peetakse ereda liivaga randa Moonlight. See on Kemeri randade kroonijuveel. Saate nautida suurepäraseid vaateid rannale, see on  ideaalne paik romantilisteks jalutuskäikudeks päikeseloojangul. Kemeri kaunis maastik on ideaalne pidulikuks puhkuseks. 
Soovitatud pakkumised
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty