Coral Travel Estonia Türgi Alanya reisipuhkus
ALANYA
Kuldsed liivarannad ja ajaloost ümbritsetud paik

Puhkus Alanyas

Alanya on maaliline kuurort kaljusel poolsaarel. See meelitab oma kaunite randade, suurepärase turismiinfrastruktuuri ja maaliliste mälestusmärkidega. Aastaid on Alanyat peetud imeliseks kuurordiks, piisavalt suureks, et siin igav ei oleks. Mitmekülgne meelelahutus, sealhulgas sadamalinna disko, meelitab igal aastal siia massiliselt noori. Äärelinnas, saginast eemal, leiate aga palju pereoaase


Puhkus Alanyas

Alanyas puhates külastage ajaloolise poolsaare lääneosa. Sealt leiate 5 km pikkuse kuldse ranna. Legend räägib, et just sellesse randa tõi Marcus Anthonius kaugest Egiptusest palju rannaliiva, tõestades oma suurt armastust kuninganna Cleopatra vastu, kellele ta kinkis pulmakingituseks ranna. Selle tulemusena sai rand kuninganna nime ning seda peetakse Türgi üheks kaunimaks ja populaarsemaks rannaks. Aardeküttidel soovitatakse külastada Punase torni all asuvat Korsanlari koobast. Legendide järgi peitsid piraadid just sellesse koopasse oma väärtuslikud aarded. Koopasse pääseb väikese paadiga või paadiga ümber poolsaare. Tähelepanuväärsed on ka Damlatase koopad, mille nimi tähendab "tilkuv kivi". Need on enam kui 15 000 aastat vanad ja kuulsad oma hämmastavate stalaktiitide ja stalagmiitide poolest ning marsruut kulgeb isegi 20 meetri sügavusel! Samuti tasub uurida sadamat, mis rõõmustab siin silduvate "galeriide" värvidega. Veespordifännidele soovitame Alanyast umbes 20 km kaugusel asuvat veeparki. Kogete ainulaadseid vaatamisväärsusi, mis rõõmustavad nii suuri kui väikeseid rändureid. Lisaks suplusrõõmudele võlub turiste delfiini-show ning uljaspead  saavad võimaluse koos nende hämmastavate imetajatega ujuda ja vees "inimeseks" saada. Pöörduge lisateabe saamiseks meie esindaja poole infokohtumise ajal.

Alanya 2021

Meeskonda, kes teile puhkusepakkumisi koostab, kuuluvad Türgis sündinud ja kasvanud spetsialistid. Nüüd jagavad nad teiega teadmisi, kogemusi ja armastust oma riigi vastu. 2021. aasta suvehooajal pakume Alanya piirkonnas  hotelle süsteemi järgi "kõik hinna sees" alates säästlikest kuni luksuslikeni.

 

Alanya - kaart
Static.weather
Alanya
Static.Current_weather
24/10/2021
clear sky

Static.sunrise : 07:07:24
Static.sunset : 18:04:45

Static.temperature
21oC
25/10/2021
Static.Monday
clear sky

Static.temperature

Static.day
23oC

Static.night
19oC
26/10/2021
Static.Tuesday
overcast clouds

Static.temperature

Static.day
22oC

Static.night
20oC
27/10/2021
Static.Wednesday
few clouds

Static.temperature

Static.day
22oC

Static.night
20oC
28/10/2021
Static.Thursday
overcast clouds

Static.temperature

Static.day
23oC

Static.night
22oC
29/10/2021
Static.Friday
overcast clouds

Static.temperature

Static.day
24oC

Static.night
23oC

Kasulik teave

  • Aeg: ajavahe Eestiga + 1 tund (talvel), suvel pole vahet 
  • Viisa: pass peab kehtima vähemalt 6 kuud alates Eestisse naasmise kuupäevast. 
  • Lennuaeg: umbes 4 tundi
  • Keel: türgi, kuid inglise keel kindlasti turismipiirkondades
  • Valuuta: Kohalik valuuta on türgi liir.Tasub kaasa võtta dollareid ja eurosid, kuna saate sageli maksta ka nendes valuutades.
  • Religioon: Ametlikult on Türgi ilmalik riik, kuid 99% türklasi tunnistab islamit.
  • Pealinn: Ankara, kuid kõige suurem linn on Istanbul (umbes 12 miljonit elanikku)
  • Kliima Alanyas: aprillist oktoobrini ideaalne kliima ja suurepärased tingimused päevitajatele ja neile, kes unistavad lõõgastuda liivarandadel - kõik see teeb Alanya Türgi Riviera populaarseimaks turismipiirkonnaks. 

Alanya piirkonnad

Türkiissinine meri, avarad rannad ja Tauruse mägi silmapiiril loovad ideaalse maastiku suurepäraseks puhkuseks. Okurcalaris, 40 km kaugusel Alanyast (Antalya poole) on palju luksushotelle, mis on turistide seas juba aastaid populaarsed olnud. Konakli on kuulus oma liivarandade poolest ja ööelu austajad saavad aega veeta Alanya kesklinnas. Kui hindate rahu ja vaikust, on Alanyaga piirnev Obagoli küla suurepärane peatumiskoht. Alanyaist umbes 14 km kaugusel asuvas Mahmutlaris saate rannas imetleda Alanya kaunilt valgustatud öömaastikku.
Soovitatud pakkumised
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Soovitatavad hotellid Alanyas

Teid võlub kaunis maastik - datlipalmid, eredatest õitest tulvil põõsad ning pikim ja kauneim mitme kilomeetri pikkune liivane rannajoon, mis sujuvalt suubub sinisesse Vahemerre. Aitamaks teil valida meie paljude pakkumiste hulgast parimad hotellid, oleme koostanud mõned huvitavad pakkumised.