Turkey Coral Travel reisid suvi
TÜRGI
Me tunneme seda lapsepõlvest peale

Puhkus Türgis

Türgi on meie teine ​​kodu, me tunneme seda lapsepõlvest peale ja seetõttu ka Hoşgeldinizit! Võite siia mitu korda puhkama tulla ja pidevalt midagi uut avastada. Maalilised maastikud, kus mäed näivad kasvavat otse merest. Aastatuhandete pikkune ajalugu, mis on säilinud arvukates mälestusmärkides. Köök, mis ahvatleb oma maitse ja aroomiga. See on koht kõigile: rahulikele rannasõpradele ja aktiivsetele puhkusemuljete otsijatele.


Puhkus Türgis

Türgi teab, kuidas igal sammul üllatada. See on kontrastide, taevasinise mere, mägede ja idamaiste maitsete riik. Puhkus on siin mitmekesine ja muljeterohke. Hotellid on sageli  ulatuslikud kuurordid, tulvil rohelisi männimetsi, palme ja lilli, mis moodustavad hooldatud aedasid. Ja just siin leidub igas suuruses ja sügavuses basseinikomplekse, alates väikestest kuni olümpia- ja kummaliste veekeskustega kompleksideni. Türgi puhkuse teine ​​magnet on rikkalik "kõik hinna sees" pakkumiste valik, mis sisaldab mitmekesist ja maitsvat kohalikku kööki, samuti kogu maailma maitseid, mis on sageli kättesaadavad ööpäev läbi. Ja see köidab kõiki, sest hotelle on saadaval alates säästlikest 3 * ja lõpetades eksklusiivsetega, kus on erabasseinid. On vaikseid  ja ka terve päev siginat-saginat täis ja vabaajategevusi pakkuvaid hotelle. Siin puhates saate kogeda maailmakuulsat Türgi aurusauna, ainulaadseid golfiväljakuid ning paljusid võimalusi vee- ja rannaspordiks. Türgi on ka loodusimede mosaiik,  siin on mitmekesine kliima ja reljeef. Järved, mäed, türkiissinised mered, eraldatud lahed. Ja tõelised loodusimed, eriti Kapadookia kuumaastik ja Pamukkale paekivist terrassid. Sinna juurde veel türklaste erakordne külalislahkus, sõprus, avatus ja kannatlikkus. Türklaste rahvuslik joon on veeta aega pere ja sõpradega, nagu vana komme “külaline majja, jumal majja”. Seetõttu avavad nad oma südamed ja kodud reisijatele meelsasti. Türgisse on võimatu mitte armuda.

Türgi 2021

Meeskonnas, kes teile puhkusepakkumisi koostab, on Türgis sündinud ja kasvanud spetsialistid. Nüüd jagavad nad teiega teadmisi, kogemusi ja armastust oma riigi vastu. Kes võiks olla parem nõuandja kui see, kes tunneb Türgit lapsepõlvest peale? Türgi puhkuse ajal hoolitsevad Coral Travel Estonia esindajad teie eest. 

 

Kontrollige pakkumist Türgi kuumad reisid

>>

Türgi - kaart
Valuutakurs
03.02.2023
valuut Euroopa Keskpanga kurs
1 EUR: 1.1 USD
1 EUR: 20.68 TRY

Kasulik teave

 

 • Aeg: nagu Eestis (suveaeg)
 • Pass peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud alates Eestisse naasmise kuupäevast
 • Lennuaeg Eestist: umbes 3 tundi
 • Keel: türgi, kuid turismikohtades kehtib inglise keel
 • Valuuta: kohalik valuuta - Türgi liir. Tasub võtta kaasa dollareid või eurosid, kuna tavaliselt saab maksta nendes valuutades. MÄRKUS: Türgis ei võeta vastu 500 € rahatähti
 • Religioon: ametlikult on Türg ilmaliki riik, kuid 99% türklasi tunnistab islamit
 • Pindala: 780 tuhat km2
 • Maailmajagu: kõigest 3% Türgist asub Euroopas (see on nn  Rumeelia ehk Traakia), 97% Aasias (nn Anatoolia)
 • Rahvaarv: 75 miljonit
 • Geograafia: suurem osa riigist on mäed, kõige suuremad on neist Ararat (5165 m üle merepinna). Türgit ümbritseb neli merd: Must, Marmara, Egeuse ja Vahemeri
 • Pealinn: Ankara, kuid kõige suurem linn on Istanbul (u 12 miljonit elanikku)

Türgi kliima

Türgi on suur ja mitmekesise maastikuga riik, mistõttu on eri piirkondades erinev kliima. See asub subtroopilises kliimavööndis, kontinentaalses troopilises osas, Vahemere rannikul, sealhulgas lõuna- ja läänerannik. Türgi põhjarannikul valitseb mõõduka kliima tüüpiliste karakteristikutega Musta mere kliima. 
Static.weather
Türgi
Static.Current_weather
02/02/2023
broken clouds

Static.sunrise : 07:03:20
Static.sunset : 17:18:22

Static.temperature
-3oC
03/02/2023
Static.Friday
snow

Static.temperature

Static.day
2oC

Static.night
-4oC
04/02/2023
Static.Saturday
light snow

Static.temperature

Static.day
-2oC

Static.night
-5oC
05/02/2023
Static.Sunday
snow

Static.temperature

Static.day
-3oC

Static.night
-9oC
06/02/2023
Static.Monday
light snow

Static.temperature

Static.day
-8oC

Static.night
-13oC
07/02/2023
Static.Tuesday
broken clouds

Static.temperature

Static.day
-8oC

Static.night
-9oC
Soovitatud pakkumised
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Türgi piirkonnad

Türgi on tohutu sajanditevanuste traditsioonidega riik Aasia ja Euroopa piiril, mis avaldub regioonide koloriidis ja mitmekesisuses. Põhjast on see Marmara mere piirkond koos Istanbuliga, edasi maaliline ja mägine teepõldudega kaetud Musta mere piirkond. Idas on põnevad Anatoolia piirkonnad täis iidsete tsivilisatsioonide jäänuseid. Turistide seas populaarne Kapadookia ja Türgi pealinn Ankara asuvad teises piirkonnas ehk Kesk-Anatoolias. Lemmik puhkusepiirkond on Türgi edelaosas asuv Vahemere ja Egeuse mere rannik. Neil on oma kohalik kliima ja vaatamisväärsused: lõbus ööelu Alanyas, puutumatu loodus ja ainulaadsed golfiväljakud Belekis, rahu ja rikkalikud vaatamisväärsused Sides, romantilised tänavad Antalya vanalinnas, kaunis vaade Tauruse mägedele Kemeri ümbruses ja mägedel asuv Bodrum on koht, mis kunagi ei maga. 

Soovitatavad hotellid Türgis

Saginat täis Alanya, puutumatu loodus Beleki piirkonnas, mälestusmärgid antiikses Sides, romantilised tänavad Antalya vanalinnas, salapärased Tauruse mäed Kemeris, idüllilised lahed Bodrumis, hämmastav Marmarise sadam või taevane laht Fethiye piirkonnas? Kas te ei tea, mida valida? Ärge muretsege. Valimise hõlbustamiseks oleme koostanud nimekirja soovitatavatest hotellidest "kõik hinna sees" või ilma toitlustuseta.  Saate puhata, külastada paljusid iidseid paiku ja imetleda kohalikke maastikke.