Egiptas Keliones Coral Travel Lithuania
EGIPTUS
Puhka imede maailmas

Vaaraode maa

Tere tulemast 1000 ja ühe öö maale, kus kuulsate vaaraode iidne ajalugu ühendab suurte linnade modernsuse. Puhata Egiptuses - see on maastike, maitsete ja objektide väljapanek. Ühel küljel - lõputu kõrb, teiselt poolt - liivarannad ja Punane meri korallide aaretega. Päike paistab hotelli piirkondades, samas kui palmipuud pakuvad oma õhtul varju, pakkudes tohutuid võimalusi, nagu lõbus, lõbusad veepargid ja mitmekesine "kõik kapseldatud". See on Egiptus - lõõgastumine, seiklus ja muretu puhkus.


Egiptus 2021

Vaaraode riik on maailma lummanud tuhandeid aastaid. Nii vanad kreeklased kui ka roomlased külastasid sageli Egiptust, otsides siit inspiratsiooni oma poeemide jaoks. Seetõttu saab Egiptuse puhkuse kombineerida muinsuste avastamisega, külastada Teebat, Kairot, Hatšepsuti templit, Kuningate ja Kuningannade orgu, Memnoni "laulvaid" kolosse või majesteetlikku Amoni templit Karnakes. Ka hõrkude söökide austajad  on siin rahul, sest Egiptuse hõrgutised on sama vaheldusrikkad ja värvikad kui selle riigi ajalugu. Egiptuse puhkus on suurepärane võimalus alustada oma seiklust sukeldumisega. Taba ümbrusest Marsa Alaminini ulatuv fenomenaalne korallriff paljastab oma vastupandamatu ilu. Lohesurfi ja purjelauasõidu austajaid saadavad soodsad Egiptuse tuuled, samal ajal kui päikese ja kuldse jume ihalejaid ootavad kullana sädelevad liivarannad, mis sujuvalt türkiissinise mere embusse vaoavad. Hotellikuurordid pakuvad oma külalistele mugavust ja meelelahutust, seega on Egiptuse puhkus ahvatlev pakkumine neile, kes soovivad end vaaraona tunda. 

Egiptus puhkus

Oma 2021. aasta suvepakkumises oleme kokku pannud laia valiku hotelle alates säästlikest 3 * kuni rikkaliku infrastruktuuriga eksklusiivseteni täiskasvanutele ja lastele, laia valiku basseine, veeparke, "kõik hinna sees" programme 24 tundi ööpäevas. Meie pakutavad piirkonnad on Hurghada, Sharm el Sheikh ja Marsa Alam. 
Egiptus - kaart
Valuutakurs
03.02.2023
valuut Euroopa Keskpanga kurs
1 EUR: 1.1 USD
1 EUR: 32.75 EGP

Kasulik teave

 

 • Alates 1. septembrist 2020 peavad kõik Egiptusesse saabuvad turistid näitama negatiivseid PCR-teste, mis tuleb teha 72 tundi enne plaanipärast saabumist. Need testitingimused ei kehti alla 6-aastaste laste kohta. Egiptuse ametivõimud on võimaldnud saabumisel teha lennujaamas COVID-19 testi. 
 
 • Lennuaeg:  umbes 4 tundi (Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam )
 • Aeg: nagu Eestis (suveaeg)
 • Valuuta: Egiptuse nael (EGP)
 • Elekter: 220 V, pistikupesad on samasugused kui Eestis
 • Keel: araabia
 • Religioon: islam
 • Rahvaarv:  82,5 miljonit
 • Pealinn Kairo (9,5 miljonit elanikku)
 • Riiki sisenemise reeglid: Nõutav on viisa. Selle võite saada, kui olete Egiptuse lennujaamas selle eest tasunud. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud alates Leedusse naasmise kuupäevast. 
 • Tervis: erilisi vaktsineerimisi pole vaja 
 • Tavad ja köök: Ärge unustage Egiptuses hinna üle kaubelda, see on kohustuslik element kõigis ostudes, samuti nn bakšišit ehk jootraha anda

Egiptuse kliima

Egiptus on igavese päikese maa. Aastaid on turistid tulnud siia  kuldsetele randadele nautima päikesevanne, sukeldumis- ja veespordihuvilised aga aasta ringi sooja merd. Mereäärsetes kuurortides tõuseb õhutemperatuur 35 ° C-ni, öösel see küll veidi langeb, ja see teeb Egiptuse kuurordid kõige ihaldatumaks. 
Static.weather
Egiptus
Static.Current_weather
02/02/2023
broken clouds

Static.sunrise : 07:17:20
Static.sunset : 18:15:02

Static.temperature
15oC
03/02/2023
Static.Friday
overcast clouds

Static.temperature

Static.day
15oC

Static.night
13oC
04/02/2023
Static.Saturday
overcast clouds

Static.temperature

Static.day
16oC

Static.night
13oC
05/02/2023
Static.Sunday
overcast clouds

Static.temperature

Static.day
15oC

Static.night
12oC
06/02/2023
Static.Monday
scattered clouds

Static.temperature

Static.day
13oC

Static.night
11oC
07/02/2023
Static.Tuesday
broken clouds

Static.temperature

Static.day
14oC

Static.night
12oC
Soovitatud pakkumised
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Egiptuse piirkonnad

Egiptuses kestab reisihooaeg aastaringselt. Turistid saavad lõõgastuda kaunitel liivarandadel, ujuda soojas meres, näha ebatavalisi monumente, nautida hingematvaid maastikke ja eksklusiivset Egiptuse kööki, mis ühendavad Türgi, Kreeka, Prantsusmaa ja Liibüa maitsed. Kutsume teid päikeselisele reisile Hurghadasse, Sharm el Sheikhi ja Marsa Alami. Sa leidsid tehinguid meie kodulehelt.

Soovitatavad hotellid Egiptuses

Punase mere Riviera on oma turiste paisutanud iidsete legendide ja mõistatustega juba aastaid. Ja kus on parim koht lõõgastumiseks, millist piirkonda ja hotelli valida? Mõeldes oma klientidele, oleme valmistanud hotelle, mida soovitame lõõgastuda päikeselises Egiptuses.