Grupireisid

Plaanite reisi oma meeskonnaga?

Coral Travel Estonia organiseerib väljasõite gruppidele, kes soovivad korraldada oma töötajatele ärikohtumisi, meeskonnaüritusi, töö – või motivatsioonipuhkust, koolitusi, konverentse või muid üritusi.

Koostame teile reisi, mis vastab teie meeskonna vajadustele ja meelelahutuse, mis vastab teie meeskonna vaimule. Kõik teenused on spetsiaalselt teile valitud ja kohandatud.

Kõige populaarsemad rühmareiside tüübid:
  • Tööpuhkus. Suurepärane pakkumine töö ja puhkuse ühendamiseks on tööpuhkus. Üks võimalus töö ja puhkuse meeldivaks ühendamiseks on põgeneda soojale maale ja mereäärsesse kuurorti. Päeval saate konverentsisaalis või oma hotellitoas tööd teha, aga õhtul jalutate mere ääres, surfate tuules, ujute, suhtlete kohvikus või trahteris kohalike elanikega, naudite toitu ja kuulate elavat muusikat. Pärast puhkuse veetmist olete värske ja motiveeritud produktiivsemalt töötama. Tööandjad, kes keskenduvad töötajate heaolule ja pakuvad võimalust töötajatele kvaliteetselt puhata, suurendavad oma ettevõtte pikaajalist tootlikkust ja töötajate motivatsiooni.
  • Motivatsioonipuhkus. Kas olete märganud, et teie või teie töötajate motivatsioon on vähenenud või isegi täielikult "lahustunud"? Juhid teavad hästi, et vähemotiveeritud töötajad kahjustavad ettevõtte tulemusi ja mainet. Suurepärase töökvaliteedi säilitamiseks suurendage töötajate rahulolu ja looge neile väärtuslikke lahendusi - innustage töötajaid lisaks rahalistele boonustele ka näiteks puhkusega! Isegi lühike kolme- või viiepäevane puhkus võib ikkagi olla suurepärane motivaator!
  • Konverentsid ja seminarid töötajatele välismaal vaba aja veetmise ühendamiseks. Suurepärane võimalus koos töökaaslatega lõõgastudes end paremaks muuta. Päeval saate uusi väärtuslikke teadmisi ja õhtul rändate mere äärde, sõidate purjekaga või lõbutsete trahteris või kohalikus restoranis. Professionaalne areng koos vaba aja veetmise võimalusega annavad töötajatele suurepärase võimaluse tugevdada oma meeskonnavaimu.


Näited meelelahutusest:
  • Estreemne või sportlik meelelahutus: benji-hüpped, langevarjuhüpped, rafting, ratsutamine, võrkpall, tennis, golf.
  • Erinevad õpitoad: kokandus, jooga, erinevad tantsutundide stiilid - idamaine, ladina, kõhutants.
  • Õhtune meelelahutus: fakiir, akrobaatika, derviši tantsuetendus või Türgi - , piraadi -, ranna - või ladina stiilis pidu.
Koostame pakkumise, mis sisaldab lennupileteid, ümberistumisi, majutust eelistatud hotellides koos söögikordadega, samuti ekskursiooniprogrammi, meeskonnatöid, pidustusi või õhtuprogrammi, konverentsiruumide või vajaliku varustuse broneerimist ja muud soovitud meelelahutust.