Küpsiste poliitika, muud arvuti seadeid ja eelistusi.

  1. CORAL TRAVEL ESTONIA OÜ, registrikood 16194673, Juriidiline aadress Liivalaia 22, Tallinn (edaspidi ettevõtte) või kasutada küpsiseid ja muud tehnoloogiad.
  2. Küpsis on väikesemahuline andmefail, mis salvestub veebilehitseja vahendusel automaatselt Teie seadmesse ajal, kui veebilehitsejat kasutate. Küpsises sisalduvad konkreetsele veebilehe külastajale ja veebilehele endale omased andmed. Küpsis aitab Teil ennast veebilehel tuvastada ja võimaldab veebilehe erinevaid funktsioone kasutada – näiteks hoiab veebileht küpsise abil meeles Teie eelistusi, seadistusi, kasutamisharjumusi, kogub veebilehe kasutusstatistikat ja muud. Küpsiste kasutamine ei ohusta kuidagi Teie arvutit või muud seadet.
  3. Küpsiste liigid:
    • Kolmanda osapoole küpsised. Meie veebileht kasutab Google Analyticsi küpsiseid. Google Analytics kogub anonüümselt teavet saidi külastajate arvu, asukoha, kust külastaja meie veebilehe kasutas, ja veebilehe osade kohta, mida kasutajad külastasid. Lisateave Google Analyticsi kohta - http://www.google.com/analytics. Kogu küpsiste poolt kogutud teavet säilitatakse kuni küpsise kehtivuse lõppemiseni ja seda kasutatakse eranditult selles poliitikas määratletud eesmärkidel.
    • Esimese osapoole “küpsised” pärinevad vaadatavalt veebilehelt ja neid kasutatakse selleks, et tunda ära teie seade korduvkülastuse korral ja jätta meelde teie eelistused veebilehe lehitsemisel. Lühidalt, need on meie “küpsised”.
  4. Kui klõpsate nupul „OLEN NÕUS“, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Brauseri seadete all saate oma nõusolekut igal ajal muuta või salvestatud küpsised kustutada. Lisateavet küpsiste ja nende kustutamise kohta leiate aadressilt www.allaboutcookies.org. Brauseri seadetes saate kõik küpsised kustutada või blokeerida, kuid sel juhul ei pruugi osa saidist töötada.
  5. Kogunevad andmed Cookies:
  6. On võimalik kasutada mitte ainult küpsiseid, vaid ka saidi näitajaid. Saidi indikaator on elektrooniline pilt, nn "üks piksel" (1x1) või GIF-pilt. Saidi indikaator tuvastab teatud teabe külastaja arvutis, näiteks küpsise numbri, lehe vaatamise kellaaja ja kuupäeva ning selle lehe kirjelduse, kus saidi indikaator asub. Võite blokeerida teatud saidiindikaatorite kasutamise, keelduda selliste saidiindikaatoritega seotud küpsistest. Saidinäitajaid saab kasutada andmete saamiseks selle kohta, kas teile saadetud sõnumid on avatud.