COVID19 Garantii - tasuta COVID19 kaitse

Teenust saavad kasutada need reisijad, kellel on positiivne COVID19 PCR testi või antigeeni testi tulemus.

COVID19 Garantii tingimused:

Teenust kohaldatakse pakettreisidele, mis toimuvad tellimuslendudega (tšarterlennud)
Teenust ei kohaldata regulaarlendudega pakettreisidele ning eraldi ostetud lennupiletitele või majutusele.

Garantiid on võimalik kasutada juhul, kui reisija saab COVID19 PCR-testi või antigeeni testi positiivse tulemuse enne reisi algust.

  • Teenus on saadaval ainult tingimusel, kui reisija teatab reisikorraldajale enda COVID19 positiivsest testitulemusest vähemalt 36 tundi enne reisi väljumist ning esitab dokumendi, mis kinnitab reisijal positiivset testitulemust või arstitõendi, mis ei luba COVID19 haigestumise tõttu reisida ostetud reisikuupäevadel;
  • Garantii kasutamiseks ei aktsepteerita kiirtestide tulemusi;
  • Üks kord on võimalik muuta broneeringus reisi kuupäeva või ühe reisija nime (reisi kestvus, hotell, toatüüp ja teiste reisijate nimed peavad olema samad)
  • Reisikuupäeva muutmise korral arvestatakse paketi hind ümber muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga. Reisilepingule hakkavad kehtima uued tingimused.
  • Reisikuupäevade muutmine on võimalik ainult siis, kui soovitud kuupäevadeks on olemas vabad kohad lennukis / hotellis.
  • Kui reisi kuupäevad muudetakse vastavalt COVID19 Garantii tingimustele, on kuupäevade muutmine tasuta.
  • Kui reisija ei saa reisi kuupäevasid muuta, võib reisikorraldaja eelneval nõusolekul reisijale väljastada reisiteenuse eest tasutud summa eest vautšeri, mida reisija saab kasutada järgmise reisi eest tasumiseks. Kui reisi maksumus on suurem kui vautšeri summa, peab reisija tasuma hinnavahe. Kui vautšeri summa on suurem kui uue reisi maksumus, siis reisikorraldaja hinnavahe ei tagasta.
Millal koroonatesti tulemus reisikorraldajale esitada?

Kui reisija esitab reisikorraldajale dokumendi, mis kinnitab reisijal COVID-19 positiivse PCR või antigeeni testi tulemust hiljemalt 36 tundi enne lennu väjumist, võib ta reisi edasi lükata ja muuta kuupäeva samal hooajal toimuvale reisile.