OTI HOLDING grupp

OTI HOLDING – 28 miljonit klienti 40 maailma riigis

Rahvusvaheline turismikontsern OTI Holding on tegutsenud 28 aastat ja hoiab maailmaturismi valdkonnas juhtivat positsiooni. Mõned faktid OTI Holdingu kohta:

 • korraldas reise enam kui 28 miljonile kliendile;
 • 7000 spetsialisti abiga korraldab reisi 90 piirkonnas, 40 maailma riigis, 5 kontinendil;
 • teostab tegevust valdkondades korraldamise ekskursioonid, hotellindus, tsiviillennunduse ja turvalisuse;
 • opereerib Coral Travel kaubamärgi all tuntud turismi tütarettevõtteid, mis tegutsevad kaheksas riigis (sealhulgas Eestis), samuti kaubamärgi ODEON Tours Türgis, Egiptuses, Tais, Vietnamis, Hispaanias, Kreekas ja Araabia Ühendemiraadidis, arendades tegevust transporditeenuste valdkonnas saabuvatele turistidele;
 • jätkab oma hotelliketi arendamist kaubamärgi OTI Hotels & Resorts International all Türgis ja Egiptuses. Täna on 20 hotelliketti, mille hulgas on hotellikomplekse, mis on saavutanud kõrgeima hinnangu ja väärivad parimaid klientide ülevaateid;
 • tänu innovaatilisele visioonile ja kõrgetele kvaliteedistandarditele on ettevõte investeerinud turismi alates 1992. aastast, alates selles sektoris töö algusest;
 • ettevõtet autasustati mainekate auhindadega, sealhulgas: 2019 - HIB Service Export Awards: ODEON Tours saavutas ürituste kategoorias "Reisibüroo teenused" 1. koha, OTI Holding kategoorias "Rahandus, kindlustus ja muud finantsteenused" 3. koha , andis auhinna üle Türgi president Recep Tayyip Erdoğan.

tähelepanu detailidele

 • Riikides, kus turistid puhkavad, hoolitsevad meie esindajad külaliste eest, tehes tihedat koostööd meie usaldusväärsete partneritega, sealhulgas Odeon Toursiga, mis on Türgi reisifirmade seas 4. kohal;
 • jälgime pidevalt klientide tagasisidet, analüüsime tulemusi ja püüame probleemid lahendada ning tekkinud puudused kõrvaldada;
 • hoolime pakutavate teenuste kvaliteedist ja teeme kõik endast oleneva, et hoida oma partneritega häid suhteid, mis võimaldab meil pakkuda puhkuse ajal mugavust .

Jätame oma lastele rohelise, sõbraliku maailma

Seetõttu jääme sellele ideele truuks:

 • töötame nii, et meie tegevus ei kahjustaks keskkonda, näiteks vähendame vee ja elektri tarbimist, kasutame ratsionaalselt igapäevases töös vajalikke materjale ja tööriistu,
 • erilist tähelepanu pöörame partnerite lugupidavale suhtumisele keskkonda, soovitame neid hotelle, mis on keskkonnaprobleemid oma tegevuse prioriteetide hulka lisanud.

Nende hotellide hulgas – Otium Eco Hotel Club Side, mida nimetatakse"roheliseks hotelliks". Siin on palju keskkonnasõbralikke lahendusi, näiteks jäätmete sorteerimine, taaskasutatud paberi kasutamine, Lisaks tutvustatakse hotellikülalistajad, täiskasvanud ja lapsed, vajadust hoolitseda keskkonna eest (vt hotelli kirjeldust).

Meie partnerid

Türgi, Kreeka (Kreeta, Rhodos ja Kos), Egiptus – Odeon Tours.

Odeon Tours asutati 1992. aastal Türgis. Ettevõte laiendas oma tegevust kiiresti ja sisenes Venemaa turule, 2004. aastal avati Odeon Toursi Egiptuse esindused Hurghadas ja Sharm El Sheikhis. Odeon Toursi turismivaldkonna saavutusi tunnustavad sõltumatud organisatsioonid üle kogu maailma. Kõigepealt tuleb märkida, et rahvusvahelisele kvaliteediakrediteerimisorganisatsioonile Odeon Tours on välja antud rahvusvaheline kvaliteedisertifikaat ISO 9001.

Hispaania – Viajes Olympia и Open Travel Service

Coral Travel Estonia partner Costa Bravas on Viajes Olympia, mis tegutseb turismiturul alates 1965. aastast. Agentile kuulub mitu kontorit Hispaanias, mis garanteerib soodsad hotellihinnad ja kvalifitseeritud personal pakub kvaliteetseid teenuseid.

Coral Travel Estonia koostööpartner Tenerifel on Open Travel Service, mis ühendab oma töös kohaliku turu kogemused ja teadmised.

Bulgaaria – MTS/OTS

MTS / OTS Bulgaria asutati 1993. aastal. Üle 60 töötaja teenindab üle 150 000 turisti aastas. Ettevõtte MTS / OTS pakutavate teenuste valik hõlmab transporditeenuseid, ekskursioone, hotelle. Mitmeaastane töökogemus ja kõrgelt kvalifitseeritud, motiveeritud töötajad on ettevõtte edu võti ning äripartnerlus kohustab meid püüdlema ühiste eesmärkide saavutamise poole.

Eelised: konkurentsivõimelised hinnad, kvaliteetsed teenused ja ekskursioonide programme koostamise teenused.