Coral Travel


Oleme Eesti turul tegutsenud 3 aastat Coral Travel Estonia alustas oma tegevust Eestis reisikorraldajana 2021. aastal. Hetkel on ettevõttel 2 otsemüügiesindust Tallinnas ja üle 200 partneresinduse üle Eesti. Tänu oma lojaalsetele koostööpartneritele ja reisijatele oleme nii lühikese ajaga tõusnud üheks turuliidriks!

Coral Travel Estonia on osa türklastele kuuluvast Coral Travel Groupist, mis on 30 aastat edukalt tegutsenud 5 kontinendil. Coral Travel Group on korraldanud reise enam kui 30 miljonile kliendile, tegeleb turismitegevusega 40 riigis ning annab tööd enam kui 7000 spetsialistile. Gruppi kuuluvad hotellid, lennufirmad ja reisibürood, kes saadavad turiste kuurortidesse. Coral Travel Groupi osana suudame tagada parima kvaliteediga teenuse ja konkurentsivõimelised hinnad.

30 aastat maailmas "Coral Travel Group on kolm aastakümmet olnud usaldusväärne partner turismimaailmas. Alates asutamisest 1992. aastal oleme pidevalt kasvanud ning tänaseks pakub Coral Traveli bränd organiseeritud reisiteenuseid Leedus, Lätis , Eesti, Poola, Tšehhi, Saksamaa, Rumeenia, Šveits, Türgi ja Ukraina maailmas igal aastal.