Elite

Coral Travel ELITE - kõrgeima kvaliteediga puhkus kõige tähelepanelikumale maitsele!

Coral Travel ELITE on mõeldud reisijale, kes soovib eksklusiivset puhkust. Kutsume sind puhkama ELITE hotellidesse. Oleme ainus reisikorraldaja Eestis, kes pakub eriti eksklusiivseid hotelle..

Coral Travel ELITE hotellid on meie valik erakordsetest luksushotellidest, milles on ühendatud unikaalne stiil, kõrgeima kvaliteediga teenused, gurmee toidud ja mitmekülgne meelelahutusprogramm. ELITE hotellides on sul võimalus mitte ainult nautida luksust, vaid unikaalseid rahu-oaase: privaatsed rannad ja ööpäevaringselt avatud “ultra-kõik-hinnas” menüüga restoranid. Privaatsust armastavale reisijale soovitame privaatsete aedade ja mullivannidega villasid.

ELITE hotellides ei hakka sul kunagi igav – spordikompleksid, golfiväljakud, tenniseväljakud – meil on kõik olemas, et veeta sportlik ja aktiivne puhkus. Rahulikumaks puhkuseks pakume sauna, hammami, spa-keskust ja iluteenuseid.

Pandeemia ajal on ELITE hotellid erakordselt pühendunud hügieeninõuete tagamisele, et takistada viiruse levikut – ruume desifintseeritakse ja töötajad testitakse pidevalt. Meie hotellides on sul lihtne vältida suuri rahvahulki ja veeta aega teistest eraldi. Sinu reis on turvaline ja tervislik.

Täiendavad teenused ELITE hotelli klientidele:

• Hoolikalt valitud, erakordse kvaliteediga hotelle;
• Reisijaid oodatakse Elite teenuse kioskis;
• Kiire ja mugav transfeer hotellini (max 2 peatust);
• Transfeer hotellist lennujaama 30 min hiljem kui grupitransfeeril.